6.7.2013 Soutěž Jiříkov 2013:

17.07.2013 09:13

53. ročník Jiříkovského přeboru

6.7. 2013 jsme se sešli k již 53. ročníku Jiříkovského přeboru, konaného před hasičskou zbrojnicí. Bojuje se o putovní pohár a poháry starosty města. Na soutěž dorazilo 8 mužských družstev a dvě ženská.  Po spanilé jízdě, hasičskými vozy na majáky a sirény Jiříkovskými ulicemi, to začalo.První se na start postavilo domácí družstvo, to mělo smůlu ve špatně zacvaknuté spojce B na rozdělovač, která pod tlakem vody vycvakla a bylo po naději na dobré umístění. V rychlém sledu následovala ostatní družstva, ta už, na rozdíl od nás, měla větší štěstí. Nevadí, příště budeme rozhodně lepší.

Vyhodnocení muži:                                     Vyhodnocení ženy:

1. Velký Šenov                                             1. Království

2. Šluknov                                                    2. Velký Šenov

3. Rumburk

4. Království

5. Friedersdorf

6. Jiříkov

7. Dolní Poustevna

8. Varnsdorf

Po vyhodnocení a rozdání pohárů to opět přišlo. Hecování, šťouchání a provokace, kdo je ve skutečnosti ještě lepší. Začalo se soutěžit znova a to ve zkráceném útoku na 2 Béčka a 4 Céčka do výstřiku.  Vše probíhalo roztahování hadic. Nakonec se zůčastnilo 5 družstev a nejlepším byl Velký Šenov.

Děkujeme všem co se zůčastnili a na příští rok opět u nás.

Foto ze soutěže zde: